Galeria Osielsko

Zielone Centrum Osielska

Galeria Osielsko

O nas

Rectangle 50
Rectangle 55

Galeria Osielsko powstała w 2012 roku z inicjatywy i wizji sukcesu mieszkańców gminy Osielsko – jednej z najbogatszych i najszybciej rozwijających się gmin w Polsce. Galeria idealnie wypełniła lukę obiektów strategicznych dla rozwoju. Brakowało ośrodka handlowego i usługowego o większej powierzchni. Galeria handlowa niedaleko Bydgoszczy to idealne miejsce dla osób mieszkających poza metropolią. Powierzchnia 3500 m2, gdzie mieści się ponad 30 lokali handlowych oraz usługowych, własny parking na kilkadziesiąt samochodów, dogodny wjazd z sygnalizacją świetlną z drogi krajowej. Zlokalizowana jest wśród miejscowości Niemcz, Żołędowo, Osielsko, Maksymilianowo, Borówno, Dobrcz i innych, zawsze jest „po drodze” by się zatrzymać i zrobić zakupy.

Są tu praktycznie wszystkie sklepy przydatne w codziennym życiu czyli spożywczy, drogeria, mięsny, cukiernia czy poczta. To dopiero kilka sklepów większych marek, nie można zapomnieć o lokalnych przedsiębiorcach, którzy w Galerii Osielsko prowadzą swoje firmy.

Lokalizacja przy
drodze krajowej S5

Ponad 30
lokalnych marek

Ruchome schody
na pierwsze piętro

Winda na
pierwsze piętro

Zamysłem, który towarzyszył od początku projektowania i budowy Galerii Osielsko, był aby była ona dostępna dla wszystkich. jest to miejsce spotkań całych rodzin i pokoleń. Dla tych najmłodszych w wózku dziecięcym oraz dla osób niepełnosprawnych czy osób starszych, które mają problemy z poruszaniem się. Dlatego zastosowaliśmy wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Można korzystać z szerokich przejść w Galerii Handlowej, wind do których spokojnie można wjechać wózkiem inwalidzkim, toalet spełniających wszystkie wymagania, ruchomych schodów dla tych, którzy mają problemy z poruszaniem się. Galeria Osielsko jest przyjazna rodzinom, spokojnie znajdziecie przewijak, aby przebrać najmłodszych członków rodu. Dla starszych rozstawione zjeżdżalnie i zabawki dla dzieci, z których mogą korzystać do woli.

“Spotkajmy się w Galerii Osielsko”

To jedno z haseł, które przyświeca nam od początku tworzenia tego miejsca. Chcielibyśmy aby Galeria Osielsko była także miejscem spotkań – rodzin, przyjaciół, biznesowych itp. By atmosfera była zawsze przyjazna, by móc skorzystać nie tylko ze sklepów, ale z kawiarni czy gastronomii gdzie można zjeść coś na ciepło szybko i dobrze. Mamy ogólnodostępne krzesła w i stoliki w zacisznych miejscach, gdzie można swobodnie porozmawiać. Relaks i wypoczynek dla całej rodziny – festyny, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi czy pokazy mody. Tak Galeria Osielsko zachęca do rozwoju kulturalnego czy po prostu do spędzania czasu inaczej niż na kanapie przed TV. Czasy pandemii niestety wyhamowały znacznie takie eventy, ale już mamy szeroka gamę pomysłów, co organizować gdy dostaniemy zielone światło. Prowadzimy współpracę z regionalnymi instytucjami i partnerami biznesowymi przy organizacji najważniejszych
dla regionu akcji kulturalno-rozrywkowych oraz przedsięwzięć z zakresu dpowiedzialności
społecznej, m.in.:

• Puchar Świata w Nordic-Walking,
• zawody pływackie,
• badania mammograficzne dla kobiet,
• zbiórki krwi,
• wsparcie dla lokalnych organizacji pomocowych.

Najem Lokali

Jeśli chciałbyś razem z nami rozwijać swój biznes, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów najmu lokalu w Galerii Osielsko

TELEBIM W OSIELSKU przy drodze krajowej S5

Oferujemy również reklamę w strategicznym miejscu koło którego
przejeżdża codziennie ponad 35.000 samochodów!

Obecnie wolne lokale na wynajem

Piętro lok. nr 25

Nr administracyjny: 2/10-1
Powierzchnia lokalu: 20,47 m²

Piętro lok. nr 33

Nr administracyjny: 2/1
Powierzchnia lokalu: 26,40 m²

Piętro lok.
nr 28 – 29

Nr administracyjny: 2/6-2
Powierzchnia lokalu: 86,42 m²

Możliwość podziału lokalu na dwa mniejsze albo wynajmu jako jeden większy