GALERIA OSIELSKO – miejsce dla Twojego biznesu

„Szanowni Państwo,
W samym sercu Gminy Osielsko, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz bujnej zieleni, powstało miejsce spotkań tutejszej społeczności – Galeria Osielsko. Budując Galerię kierowaliśmy się wspólnie wytworzoną ideą. Owa idea wyzwoliła w nas ogromne pokłady energii, pasji i wiary w powodzenie projektu. Teraz, gdy się udało, przedstawiamy naszą wizję, zapraszając do współpracy.”

Inwestorzy Galerii Osielsko

Herbosielsko
Gminę Osielsko zamieszkuje
0
osób

Gmina Osielsko jest położona na skraju Wysoczyzny Świeckiej. Mieści się między rzekami Wisłą i Brdą i od strony północnej obejmuje miasto Bydgoszcz. Wchodzi w skład Powiatu Bydgoskiego w województwie kujawsko-pomorskim.  W skład gminy Osielsko wchodzi siedem sołectw: Bożenkowo, Jarużyn, Maksymilianowo, Niemcz, Niwy – Wilcze, Osielsko oraz Żołędowo. Całkowita powierzchnia Gminy Osielsko wynosi 103 km². Gmina ma dogodne połączenia drogowe i kolejowe. Przebiegają tutaj linie kolejowe do Trójmiasta, droga krajowa nr 5 Bydgoszcz – Gdańsk, czy nowo otwarta obwodnica Bydgoszczy wchodząca w skład drogi szybkiego ruchu S5. Gminę Osielsko zamieszkuje obecnie ponad 14 349 osób (dane z 30 czerwca 2020). Liczba mieszkańców systematycznie wzrasta wskutek zamieszkania ludności napływowej. Dzieje się tak dzięki  polityce zagospodarowania przestrzennego gminy, a także korzystne warunki środowiska geograficznego. Dodatkowym atutem jest przez lata wyrabiana opinia gminy o podwyższonym prestiżu.

Podział ludności zw. na sołectwa

Osielsko 5273 osób
Niemcz 3511 osób
Maksymilianowo 1738 osób
Żołędowo 1679 osób
Niwy - Wilcze 1104 osób
Jarużyn 585 osób
Bożenkowo 459 osób

Podane dane na 30.06.2020. Pobierz STATYSTYCZNE VADEMECUM SAMORZADOWCA przygotowanej dla BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ Gminy Osielsko:

Dochody podatkowe gmin w 2021 r.

Wskaźnik podstawowych dochodów podatkowych na 1 mieszkańca gminy przyjęty do obliczania subwencji wyrównawczej na 2021 r. (źródło: samorzad.pap.pl)

Osielsko 3906 zł per capita
Świecie 3004 zł per capita
Białe Błota 2823 zł per capita
Inowrocław 2674 zł per capita
Toruń 2176 zł per capita
Bydgoszcz 2128 zł per capita
Nakło Nad Notecią 1611 zł per capita
Zasięg Galerii Osielsko to ok.
0
mieszkańców regionalnych.
Koło Galerii Osielsko dziennie przejeżdża ok.
0
samochodów.
Powierzchnia Galerii Osielsko wynosi
0
m².
Ponad
0
sklepów, w tym znane i często odwiedzane marki.
Ok.
0
minut jazdy samochodem od Bydgoszczy, okolicznych działek czy plaży w Borównie.

Udogodnienia w Galerii Osielsko

Galeria Osielsko jest jest idealnie położoną jednostką handlowo-usługową na skrzyżowaniu ze światłami drogowymi lub bezpośrednim wjazdem i wyjazdem z parkingu na drogę krajową. Posiadamy własny, utwardzony parking pokryty kostką z dogodnym dojazdem i bezpiecznymi wyjazdami, tak aby każdy mógł się spokojnie włączyć do ruchu. W pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Staramy się dbać o każdego Klienta, nie stawiając niepotrzebnych barier i ograniczeń. Jest winda i szerokie przejścia oraz wejścia do lokali, dzięki czemu osoby poruszające się na wózku inwalidzkim, mają bezpośredni dostęp do każdego lokalu. Osobne WC dla osób niepełnosprawnych przystosowane by zapewnić jak największy komfort i higienę. Wejścia do galerii nie posiadają schodów, tylko podjazdy. Dla osób mających problemy z chodzeniem po schodach zainstalowaliśmy schody ruchome, pozwalające do dostanie się na piętro jak i jego opuszczenie. Tak samo rodziny mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne. Szerokie przejście dla rodziców z wózkiem dziecięcym, przewijak w toalecie, miejsca zabaw dla dzieci, które czasami się nudzą, gdy jedno z rodziców może iść zrobić szybkie zakupy.

Spotkajmy się w Galerii Osielsko!

To jedno z haseł, które przyświeca nam od początku tworzenia tego miejsca. Chcielibyśmy aby Galeria Osielsko była także miejscem spotkań – rodzin, przyjaciół, biznesowych itp. By atmosfera była zawsze przyjazna, by móc skorzystać nie tylko ze sklepów, ale z kawiarni czy gastronomii gdzie można zjeść coś na ciepło szybko i dobrze. Mamy ogólnodostępne krzesła w i stoliki w zacisznych miejscach, gdzie można swobodnie porozmawiać. Relaks i wypoczynek dla całej rodziny – festyny, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi czy pokazy mody. Tak Galeria Osielsko zachęca do rozwoju kulturalnego czy po prostu do spędzania czasu inaczej niż na kanapie przed TV. Czasy pandemii niestety wyhamowały znacznie takie eventy, ale już mamy szeroka gamę pomysłów, co organizować gdy dostaniemy zielone światło. Prowadzimy współpracę z regionalnymi instytucjami i partnerami biznesowymi przy organizacji najważniejszych
dla regionu akcji kulturalno-rozrywkowych oraz przedsięwzięć z zakresu dpowiedzialności
społecznej, m.in.:
• Puchar Świata w Nordic-Walking,
• zawody pływackie,
• badania mammograficzne dla kobiet,
• zbiórki krwi,
• wsparcie dla lokalnych organizacji pomocowych.

Spoty reklamowe – Wynajem telebimu

Galeria Osielsko posiada jeden z najlepszych telebimów w województwie kujawsko-pomorskim, który charakteryzuje bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Dzięki temu potrafi na bardzo dużej powierzchni wyświetlić kolorowy, jasny – obraz lub film – z czytelnymi napisami i płynnymi przejściami. Umieszczony w perfekcyjnym miejscu na naszym parkingu od strony drogi krajowej nr 5 – drogi, przez którą przejeżdża dziennie ponad 30 tysięcy samochodów, co daje kilkadziesiąt tysięcy osób. Dodatkowym atutem jest to, że stoi niedaleko ruchliwego skrzyżowania ze światłami, więc jego zasięg zwiększa się, ponieważ przykuwa uwagę osób stojących na czerwonym świetle.

Obecnie posiadamy wolne lokale:

Piętro lok. nr 25

Nr administracyjny: 2/10-1

Powierzchnia lokalu: 20,47 m²

Piętro lok. nr 27 – Lokal Gastronomiczny

przygotowane instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne pod kuchnie.

Powierzchnia lokalu: 180,1 m²

Piętro lok. nr 28 – 29

Nr administracyjny: 2/6-2

Powierzchnia lokalu: 86,42 m²

Możliwość podziału lokalu na dwa mniejsze albo wynajmu jako jeden większy

Piętro lok. nr 33

Nr administracyjny: 2/1

Powierzchnia lokalu: 26,40 m²

Plan parteru

plan parter0303

Plan piętra

Plan Piętro2
Plan Piętro2

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zakładki kontakt.


  Co oferujemy?

  • Łączymy inwestorów z najemcami i odwrotnie, tak by każdy mógł zrealizować swoje plany.
  • Na start proponujemy preferencyjne warunki nowym partnerom biznesowym.
  • Oferujemy pomoc w sprawach biznesowych i marketingowych.
  • Dajemy możliwość z korzystania z rad doświadczonej Menadżer Galerii, która na co dzień pracuje na terenie obiektu.
  • Angażujemy najemców w ciekawe akcje promocyjne i wydarzenia kulturalno-rozrywkowe organizowane na terenie Galerii.

  W związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem powierzchni handlowych, Galeria Osielsko poszukuje nowych najemców. 

  Preferowana działalność: 

  • RESTAURACJA / FOOD COURT
  • SKLEP OBUWNICZY
  • GALANTERIA MĘSKA

  Bezpośredni kontakt

  Biuro:

  recepcja@galeria-osielsko.pl

  tel. 690 985 395

  Administracja Galerii Osielsko,  wynajem lokali

  biuro@galeria-osielsko.pl

  tel. 730 767 616

  Reklama na telebimie

  tel. 730 767 616

  Adres:

  ul. Szosa Gdańska 49, 86-031 Osielsko