Osiedle Słoneczne – Innowacyjna inwestycja domów niskoenergetycznych Właściciela Galerii Osielsko

Pragniemy przedstawić Państwu nową inwestycję właściciela Galerii Osielska.

Jest nią osiedle ekologicznych domów jednorodzinnych, którego budowa już się rozpoczęła!

Osiedle Słoneczne w Żołędowie to kompleks ponad 100 domów mieszkalnych: jednorodzinnych, bliźniaków i szeregowców.

Celem inwestora jest budowa domów zeroenergetycznych. Stosowane w nich systemy pozwalają jednocześnie dbać o środowisko, komfort i bezpieczeństwo mieszkańców oraz o ich finanse. Utrzymanie takiego domu jest bowiem zdecydowanie tańsze, niż w przypadku standardowego budownictwa. 

 blizniak_OS

Na terenie Osiedla Słonecznego, oprócz domów mieszkalnych, znajdą się punkty usługowe – m.in. mini csklep familijny oraz przedszkole. Do każdej działki doprowadzone zostaną wszystkie niezbędne media, wykonane zostaną drogi wewnętrzne, chodniki, tereny zielone zapewniające bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców. Obszar osiedla znajduje się w pobliżu terenów leśnych, łąk, z dala od zgiełku. 

Zapraszamy Państwa do Biura Sprzedaży Osiedla Słonecznego w Galerii Osielsko oraz do kontaktu telefonicznego: 731-919-190 i mailowego:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.osiedlesloneczne.pl

Zachęcamy także do zapoznania się z porównaniem parametrów energetycznych, ekologicznych i kosztów eksploatacji budynku jednorodzinnego w standardzie normatywnym oraz zero-energetycznym: PDF.

wolnostojacy wnetrze

Przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Bydgoszczy, Oddział w Osielsku, proponujemy Państwu bardzo atrakcyjne warunki kredytowania. Informacja dostępna pod adresem: http://bsbydgoszcz.pl/pl,article,46,kredyt-na-cele-mieszkaniowe.


 

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
Copyright (c) galeriaosielsko.pl 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone
Designed by laitart.pl

Galeria Osielsko
ul. Szosa Gdańska 49, 86-031 Osielsko

Biuro
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.